Złotnicki ogród umiejętności

Złotnicki ogród umiejętności – 2 etap budowy projektu WBO 2018 Złotnicki Gródek dla dzieci. Zobacz, jak wygląda obecnie Złotnicki ogród umiejętności.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Pogoda dopisuje, kwarantanna poluzowana, prace w ramach kolejnego etapu realizacji projektu WBO 2018 Złotnicki gródek dla dzieci właściwie zakończone. Niestety, na razie wciąż obowiązuje zakaz korzystania z placów zabaw. Pozostaje odwiedzić Złotnicki ogród umiejętności jedynie wirtualnie, bawiąc się zgodnie z prawem.

Złotnicki ogród umiejętności wirtualnie

Maj powoli dobiega końca, coraz więcej osób spędza aktywnie czas. Niestety, dzieci mogą przebywać w przedszkolach, nie mogą na placach zabaw. Taka sytuacja, taki dziecięcy paragraf 22. Tym większa szkoda, że powstał na Złotnikach świetny obiekt, z całą pewnością podziwiany przez dzieci. Nawet we mnie, kiedy robiłem te zdjęcia, budził dziecko. Trochę zazdroszczę tym dzieciakom, choć przecież na razie zgodnie z prawem nie jest możliwe korzystanie z tego miejsca.

Złotnicki Gródek dla dzieci

Niebawem pojawi się także i galeria pierwszego placu zabaw w ramach projektu Złotnicki Gródek dla dzieci. Zdjęcia zostały zrobione, czekają jedynie na złożenie w wirtualny spacer. Regularnie zaglądajcie na stronę, by nie przegapić możliwości zobaczenia nowego placu zabaw dla dzieci na Złotnikach. Warto sprawdzać, jak zmienia się Park Złotnicki, bo rzeczywiście pięknieje.

Nie tylko Złotnicki ogród umiejętności

PTaki spacer może czasem pomóc w podjęciu decyzji o tym, by chcieć na własne oczy przekonać się, jak wygląda dane miejsce. Cieszy też, że można w ten sposób prezentować nowe miejsca na Złotnikach i innych osiedlach, skupionych na terenie działania Rady Osiedla Leśnica. Niebawem pojawią się inne projekty w formie fotorelacji. Warto zatem dodać stronę do zakładek.

Więcej spacerów wirtualnych

Już niebawem pojawi się na naszej stronie znacznie więcej i większych spacerów wirtualnych, pokazujących miejsca że Złotnik i innych osiedli położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Leśnicy.  Niektóre z nich już pojawiały się na tych stronach, między innymi byliśmy na spacerze na Stabłowicach.

Warto czytać więc naszą stronę, bo Wrocław Leśnica Info chce pokazać życie w Leśnicy i okolicy. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Ostatnio opublikowane