Zagadkowy spacer wiosenny

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Zagadka fotograficzna, która pokaże, czy znasz dobrze Leśnicę i okolice. Jakie osiedle przemierzyliśmy? Zagadkowy spacer fotograficzny, podczas którego powstały te zdjęcia.

Bystrzyca i zagadkowy spacer wiosenny

Wędrówka w dół biegu największej z okolicznych rzek. Miejsca z pewnością warte uwagi, bardzo urokliwe załomy i urwiste brzegi. Wartki nurt i zieleń biorąca górę nad wszystkim. Czego w sumie chcieć więcej, prawda?

Niespodzianka dość miła

Muszę przyznać, że szedłem w tamtą stronę dość sceptycznie nastawiony do tego, co uda się zobaczyć. Kilka dobrych lat nie wybierałem się w tamte strony, osiedla zmieniły się przez ten czas dość mocno. Zwłaszcza że akurat w miejscu docelowym powstaje dość spore osiedle. Niektóre pomysły budzą kontrowersje, miejsce samo było dość ostatnio głośne za sprawą dziwnego wydarzenia. A jednak koniec spaceru okazał się dość zaskakujący.

Gdzie trafiliśmy?

Muszę szczerze przyznać, że wybierając się na ten zagadkowy spacer wiosenny, nie spodziewałem kompletnie ujrzenia tego rodzaju miejsca. Ale zaskoczenie naprawdę zaliczam do miłych. Architektura ciekawa, choć obecnie budowane domy już chyba nie będą tak ładne. Nie zdradzam nazwy osiedla, bo to nie jest artykuł sponsorowany, ale doceniam zamysł i wykonanie. Okazuje się, że można. Jeśli oczywiście się chce, rzecz jasna. Niestety, wygląda jednak na to, że dalszy rozwój tej części Stabłowic nie będzie już taki zachwycający.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter