Koronawirus trzyma w domach, czas na wirtualny spacer

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Spacer wirtualny to w chwili obecnej prawdopodobnie coś, co poznało wiele z was. Czy jednak chodziliście kiedyś wirtualnie po osiedlowych parkach? Dziś kilka ujęć z parku Złotnickiego, gdzie powstaje nowy plac zabaw.Wirtualny spacer na Złotnikach

Kilka ujęć to coś w rodzaju szkicu, który będzie rozbudowywany, w zależności od tego, czy spodoba wam się taka forma podróżowania po osiedlu. Jeśli tak, to zapewne będzie więcej tego rodzaju wycieczek, które również pozwalają przecież, choć na chwilę poczuć się nieco lepiej w tym trudnym czasie. Można również oczywiście znaleźć wiele innych miejsc, w których możliwy jest wirtualny spacer. Od kilku już lat z powodzeniem można w ten właśnie sposób, bez wychodzenia z domu, między innymi zwiedzać wiele słynnych galerii sztuki czy też muzea, pałace i zamki. Odmienna to forma od tego, co na przykład zobaczyć można na filmie z Parku Złotnickiego.

Wirtualne spacery po Wrocławiu

W samym Wrocławiu można spokojnie znaleźć wiele miejsc, również warto rozważyć sobie przejście po tych miejscach, które lubimy i za którymi tęsknimy. Dzięki tej stronie można wybrać się na wrocławski Rynek w upalny letni dzień. Każdy, kto tęskni za tego rodzaju widokami swojego miasta, może skorzystać.

Nie tylko wirtualny spacer w parku Złotnickim

Oczywiście zachęcamy również do tego, by korzystać z innych ofert kulturalnych, dostępnych online. Pracownicy wielu miejskich instytucji nadal pracują i promują korzystanie z kulturalnych rozrywek nawet w czasie przedłużającej się kwarantanny. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, zaś całą listę można znaleźć oczywiście na portalu miejskim.

Z tego rozwiązania można również tworzyć świetne zajęcia dla dzieci, na pewno będą chętne, by skorzystać z takich aktywności i z dużym zaciekawieniem. Dla wielu może być takie przeżycie bardzo interesujące. Jeśli znacie takie miejsca warte polecenia, chętnie skorzystamy z tego, aby stworzyć jak najszerszą listę miejsc wartych polecenia. W końcu najlepiej jest działać na zasadzie sąsiedzkich poleceń, jak głosi stara prawda.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter