Kwarantanna nie odpuszcza, kolejki przed sklepami też nie chcą się zmniejszyć. Jeśli jednak odpoczynek od świątecznych przygotowań to można z nami wyjść z domu. Wirtualnie spacerem po Stabłowicach dziś i nie tylko dziś.

Miejsce zapewne znane, a jednak nie jest często brane pod uwagę przy planowaniu spaceru. Dlatego właśnie wirtualnie spacerem po Stabłowicach, wspólnie z nami, będzie wycieczką wartą uwagi. Od zawsze zapraszamy do miejsc nieoczywistych niekiedy, ale zawsze wartych zainteresowania. Spacerów będzie znacznie więcej, dlatego warto się już dziś zorientować, dlaczego takie wędrówki są coraz popularniejsze.

Wirtualnym spacerem po osiedlach

Zachodnie obrzeża miasta to często miejsca bardzo szybko zmieniające się, zatrzymywanie śladów zmian może być naprawdę fascynującym zajęciem. Zdjęcia z aparatu robione dziś, jutro mogą stać się historyczne, wierzymy więc, że warto dokumentować życie mieszkańców Stabłowic na bieżąco. W ciągu najbliższych miesięcy postaramy się pokazać wam nasz punkt widzenia. Na razie można zobaczyć nasze wędrówki po Złotnikach i Leśnicy, na tym na pewno nie koniec, będziemy działać dalej i dostarczać zdjęć i filmów dla każdego, kto nie tylko nie może wychodzić z domu, ale chce przejść się razem z nami wirtualnym spacerem po osiedlach wokół Leśnicy.