Stadion Leśnica - otwarty czy zamknięty?

Stadion Leśnica – treningi i mecze, ale na określonych zasadach. Dlaczego nie można przebywać na obiekcie? 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Położony pomiędzy ulicą Kosmonautów a ulicą Wielkopolską Stadion Leśnica to miejsce nie tylko dobrze znane, ale chętnie uczęszczane przez wiele osób w sąsiedztwie. Od czasu ogłoszenia kwarantanny stadion pozostaje zamknięty, choć z dniem 11 maja nastąpiły pewne zmiany. Korzystanie z obiektu, podobnie jak w przypadku innych tego typu obiektów. Treningi odbywają się, restrykcje zmieniają się ostatnio każdego tygodnia i wciąż do końca nie wiadomo, jak będzie wyglądał następny miesiąc. Brak sportu doskwiera zaś coraz większej grupie ludzi.

Zasady korzystania ze Stadionu Leśnica

Previous
Next

Szczegółowe zasady korzystania ze Stadionu Leśnica dostępne są na stronie właściciela, czyli wrocławskiego MCS. Można się z nimi zapoznać, choć zapewne niebawem będzie kolejna aktualizacja. Stopniowe poluzowania obostrzeń, obecne i w innych przestrzeniach publicznych, obejmą i stadiony. Pozostaje zatem uzbrojenie się w cierpliwość, jeszcze trochę przyjdzie kibicom poczekać na emocje związane z grami o punkty na tym obiekcie. Na razie AS Fenomen Leśnica wznowił treningi, jednak również one odbywają się w specjalnych warunkach, z którymi można zapoznać się na stronie klubu. Jak można zauważyć, trenerzy umieścili bardzo szczegółowe informacje na temat przebiegu treningów klubowych piłkarzy. 

W stronę normalności

Trzeba przyznać, że stadion Leśnica ma sporo pecha. W chwili, gdy MCS podjął próby drobnych prac remontowych na obiekcie, nastąpiło jego zamknięcie. Dziś widać, że usunięcie resztek trybun było jedynie początkiem prac. Jak widać na zdjęciach, pojawiło się również bardziej rozwinięte zaplecze sanitarne, odnowiono również kontenery służące za szatnie. Pozostaje mieć nadzieję, że już niebawem wszyscy będziemy mogli cieszyć się użytkowaniem obiektu. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter