Stacja w Leśnicy na YouTube pojawia się często. Jakie filmy ze stacji kolejowej w Leśnicy można zobaczyć? 

 

Na platformie YouTube można znaleźć bardzo wiele materiałów filmowych poświęconych stacji kolejowej w Leśnicy. Z bardzo wielu dostępnych rzeczy, które są zamieszczone na temat stacji Wrocław Leśnica, wybraliśmy dla was filmy, które uznaliśmy za najciekawsze. Jakie filmy na temat stacji w Leśnicy warto zobaczyć?

Filmy z dawnej stacji w Leśnicy

To coś w rodzaju wycieczki w przeszłość, nawet jeśli w rzeczywistości nie tak bardzo odległą. Po raz kolejny widać, jak rozwój technologii dostępnej dla każdego, w tym konkretnym wypadku zwłaszcza fotografii i filmów sprawił, że możemy dziś korzystać z łatwością z takiego wehikułu czasu. Wspomnienia w głowie nieco bledną, ale dzięki tym obrazom zapewne wiele osób może liczyć na odświeżenie pamięci. 
 
Stacja Wrocław Leśnica 1 maja 2009
Stacja kolejowa Wrocław- Leśnica

Stacja w Leśnicy po remoncie

Te materiały filmowe pozwalają na to, by uświadomić sobie ogrom pracy, jaka została wykonana przy okazji gruntownego remontu, jaki stacja w Leśnicy przechodziła około dziesięciu lat temu. Dziś przecież nawet wieloletni mieszkańcy Leśnicy i okolicy nie zdają sobie sprawy, jak bardzo budynek dworca kolejowego i perony stacji wymagały naprawy. I jak bardzo na plus zmieniło się samo otoczenie dworcowego budynku i peronów stacji kolejowej w Leśnicy.
Stacja Wrocław-Leśnica jak nowa, „Fakty" 22.03.2013
Wrocław Leśnica - Stacja kolejowa

Pociągi na stacji w Leśnicy

Przejazdy różnych składów są bardzo częstym tematem, dlatego też w tej kategorii wybór nie był zbyt oczywisty. Zwyczajnie zbyt wiele filmów poświęconych jest przejazdom składów kolejowych, zarówno osobowych, jak i towarowych. Miłośnicy tego rodzaju środka transportu niewątpliwie mogą spędzić na YouTube sporo czasu, poświęcając go jedynie na to, by oglądać przejazdy rzadkich typów lokomotyw, ciągnących niekiedy składy wagonów nieczęsto spotykanych na kolejowych szlakach. Przy okazji można się przekonać o tym, że stacja kolejowa w Leśnicy jest naprawdę istotnym węzłem kolejowym we Wrocławiu.

Szynobus Wrocław - Leśnica
Wrocław Leśnica- pociągi towarowe [DB Cargo, Pol-Miedź Trans, ORLEN, Captrain, PKP Cargo] + PKP IC

Stacja w Leśnicy – playlista dla czytelników

Nasz wybór z konieczności nie jest pełny, jednak osoby zainteresowane mogą skorzystać z playlisty umieszczonej na kanale na YouTube. Warto zatem zasubskrybować kanał Wrocław Lesnica Info i mieć możliwości oglądania materiałów wideo, jakie umieszczamy tam regularnie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on tumblr
Tumblr
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email