Spacer wirtualny w Parku Leśnickim

Zakaz wchodzenia do parków i lasów obowiązuje nadal. Z tej okazji kilka zdjęć sprzed kilkunastu dni. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Nadal nie wolno wchodzić do parków i lasów, dziś zresztą wiele osób wybrało stanie w kolejkach pod sklepami. W ramach odpoczynku proponujemy spacer wirtualny po Parku Leśnickim.

Tych kilka ujęć, mamy nadzieję, przypomni wszystkim o tym, dlaczego lubią to miejsce.

Park Leśnicki

Park Leśnicki od dwudziestu niespełna lat przywrócony do stanu przypominającego dawne czasy świetności, stał się ulubionym miejscem weekendowych wypraw rodzin. Dziś to oczywiście niemożliwe, zatem pozostaje próbować wypełnić tę pustkę w jakiś sposób. Mamy przekonanie, że warto dzielić się tym, co przynosi dzisiejsza technologiczna rewolucja. W jej ramach wiele osób przekonało się do tego, że nie jest czymś skomplikowanym wirtualny kontakt z bliskimi, zdalna nauka czy praca. Podobnie może być i ze zwiedzaniem zabytków czy odwiedzinami w miejscach z różnych przyczyn niedostępnych. Nawet leśnicki Zamek jest przecież teraz niedostępny.

Spacer wirtualny sposobem na kwarantannę

Spacer wirtualny to, naszym zdaniem, dobre rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy dziś nie mogą wychodzić z domu. Nie tylko z powodu obowiązującej kwarantanny, ale i innych, na przykład zdrowotnych. Będziemy zatem kontynuować tego rodzaju wpisy. Rozpoczęliśmy już ostatnio wpisem zamieszczającym spacer wirtualny po Parku Złotnickim, który można w całości zobaczyć w tym miejscu.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć w ten sposób inne miejsca, prosimy o komentarze, postaramy się spełnić wszystkie z próśb i wybrać się w proponowane miejsca z aparatem. Zdjęcia będą pojawiały się dość regularnie, dlatego warto obserwować to, co dzieje się na naszej stronie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter