Sprzątajmy Leśnicę i okolice

Czas na wiosenne porządki w Leśnicy i wszystkich osiedlach sąsiednich. Coraz więcej miejsc wymagających sprzątania odnajdujemy, wystarczą zwykłe spacery przez Leśnicę.  Jeśli znacie takie miejsca, prosimy o informacje, w komentarzach lub na fanpage Wrocław Leśnica Info. Być może uda się zorganizować jakąś wspólną akcję, bo naszym zdaniem warto zadbać o to, by żyć w przyjaznym otoczeniu.

O czystą Leśnicę – mapa

Jesteśmy na etapie tworzenia mapy miejsc szczególnie wymagających uporządkowania, dlatego tak ważne dla nas są informacje od Was. Wysyłajcie je nam na Facebooku, na profil Wrocław Leśnica Info, umieszczajcie na grupie zdjęcia, na pewno się wszystkim przyjrzymy. Wierzymy, że razem uda nam się stworzyć mapę miejsc, do których należy zajrzeć. Jeśli nie my, to kto? I jeśli nie teraz, to kiedy?

Wrocław Leśnica Info - miejsca do posprzątania

Jak sprzątać Leśnicę i inne osiedla?

Dzięki waszym sygnałom powstaje mapa miejsc wymagających posprzątania w Leśnicy i na wszystkich osiedlach sąsiednich. Myślimy nawet nad tym, że być może spróbujemy zorganizować akcję wspólnego sprzątania, coś na wzór zeszłorocznego #trashchallenge. Każda pomoc się wtedy przyda, będziemy ogłaszać na bieżąco. Do akcji, która uczyni Leśnicę nieco mniej brudną, warto się włączyć, niekoniecznie nawet samodzielnie porządkując dany teren. Można to zrobić również bez ruszania się z domu. W tym wypadku miasto służy pomocą, dzięki czemu można mieć nadzieję na to, że będzie nieco przyjemniej wokół nas. Jak to zrobić?

Sprzątajmy Leśnicę i okolice na własną rękę

Cała rzecz jest naprawdę mało skomplikowana. Jeśli widzicie miejsce, w którym trzeba koniecznie posprzątać, możecie je zgłosić do spółki Ekosystem. Na tej stronie znajduje się odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Jego wypełnienie nie zajmuje wiele czasu, więc zachęcamy do aktywności również w taki sposób. Im więcej osób się zaangażuje, tym większa szansa nie tylko na posprzątanie, ale przede wszystkim na to, że niedzielny spacer z dziećmi będzie przyjemnością. Wspólnie zadbajmy o Leśnicę i okolice, czyli jej sąsiednie osiedla, robiąc to dla siebie i swoich bliskich. Nadchodząca wiosna na pewno sprzyja tego rodzaju aktywnościom.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Wędkarstwo i łowiectwo na Ceneo.pl