Poczta Polska miejscem spotkań

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Poniedziałek wieczorem, Poczta Polska i jej urząd przy Skoczylasa jak zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród mieszkańców. Cóż się dziwić, w końcu mieści się w pięknym budynku. Budynku tak pięknym, że trudno dostać się do środka. Chętnych wielu, ale to zupełnie zrozumiałe, jeśli wziąć pod uwagę niespotykaną urodę tego miejsca. Jakoś się wcisnąć udało. Dzień kończy się wspaniale.

Wrocław Leśnica Info - poczta Polska

Poczta Polska trzyma standardy

Byłoby nawet zabawnie, gdyby tego typu sytuacje zdarzały się co jakiś czas. Niestety, regularnie co dwa tygodnie zwiedzam piękny budynek, zawsze w dużej grupie osób. Nie ma możliwości innej, wszak to jeden z najpopularniejszych i najpiękniejszych lokali w Lesnicy. Wiele osób już o tym pisało. Piękności i popularności, jaką cieszy się Poczta Polska przy Skoczylasa, zazdrości nie tylko Zamek, ale również i stacja kolejowa, dwa kościoły i wszystkie leśnickie dyskonty spożywcze, że o lokalach gastronomicznych nie wspomnę.

Stanie dla stania

Byłoby nawet zabawnie, gdybym wiedział, że stoję po coś. Niestety, to też wykluczone. Poczta Polska nie pozostawia złudzeń, dobrze wie, że prawda ma moc wyzwalającą. List od uprzejmego pana listonosza mówi wyraźnie, że nie mam właściwie żadnych szans. Termin odbioru minął już prawie tydzień temu, mimo iż awizo pojawiło się 28 lutego, już po terminie z dokumentu. Znów byłoby nawet zabawnie, gdybym nie stracił przesyłki, czasu i pieniędzy.

Do zobaczenia niebawem

Kiedy przy okienku próbuję się dowiedzieć, od kogo była przesyłka i gdzie wróciła, pani patrzy na mnie jak na debila. Przecież została odesłana i tyle, po co drążyć temat? Już nie jest tak miła, jak była przy mojej ostatniej wizycie w muzeum dziury w czasie. Wówczas się uczyła zawodu, dziś już zachowywać się jak stara wyga nauczyła. W końcu dostaję adres odesłanej przesyłki. Zapewne znów niebawem wrócę, w końcu Złotniki nie są tak daleko, prawda?

Gdy odchodzę, dziękując uprzejmie, słyszę za sobą perlisty śmiech pani. Przynajmniej jedną osobę rozbawiłem, okazałem się lepszy od gwiazd polskiego kabaretu. Warto było. Czy komuś z was się ta sztuka też udała? Poczta Polska pozostaje miejscem spotkań.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email

Inne informacje z Leśnicy