Park Złotnicki spacerowo

Park Złotnicki już w pełni przedwiośnia. Kilka ujęć ze spaceru, by zachęcić do wybrania się osobiście na przechadzkę pięknymi alejkami. Nastrój nieco jeszcze jesienno-zimowy, ale pojawiają się pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny. Warto przejść się osobiście po złotnickim parku i je samodzielnie odszukać. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email

Park Złotnicki czuje wiosnę

Park Złotnicki spacerowo, czyli właściwie kilka dość surowych ujęć ze spaceru alejkami sprzątanego obecnie parku. Nie widać za bardzo nowego placu zabaw, będącego modyfikacją dawnego, za to postęp prac na miejscu, gdzie przed laty był plac zabaw, nie napawa zbytnim optymizmem. Jednak we Wrocławiu należy cieszyć się z małych rzeczy. Zobaczymy, jak to będzie w przyszłości, na razie powoli idzie, ale jednak do przodu. Tak czy inaczej, park Złotnicki czuje wiosnę, podobnie jak mieszkańcy osiedla.

Nie tylko park Złotnicki

Chcemy więcej publikować materiałów z osiedli okalających Leśnicę, dlatego też będziemy starali się jak najczęściej chodzić na spacery dłuższe, pokazujące miejsca niekoniecznie oczywiste, ale na pewno warte uwagi. Na każdym z osiedli jest wiele miejsc pięknych, ale wiele też zaniedbanych lub po prostu takich, o których niewiele osób wie. Trzeba to zmienić, bo warto wiedzieć o sąsiedztwie możliwie jak najwięcej.

Parki na innych osiedlach już wkrótce

Parków na szczęście sporo jest w najbliższej okolicy. Warto dokumentować to, w jaki sposób zmieniają się wraz z porami roku czy prowadzonymi pracami porządkowymi. Będziemy starali się to robić. Co więcej, osiedla zmieniają się ostatnio bardzo szybko, chcemy zatem też pokazywać te zmiany. Niekiedy trudno wręcz uwierzyć, że dopiero przed dekadą pojawiła się tutaj kanalizacja, a wielu dziś zatłoczonych ulic zwyczajnie nie było. Już niebawem będzie można zobaczyć te zmiany w galeriach na naszej stronie. Oczywiście, zajmą nas nie tylko Złotniki.

Podstawowe informacje o tym, co Park Złotnicki oferuje tym, którzy chcieliby pospacerować jego alejkami, można znaleźć w artykule na Wikipedii. Oczywiście, w innych miejscach naszego portalu można znaleźć także inne materiały na temat Parku Złotnickiego. Warto sprawdzić na przykład, jak Park Złotnicki prezentuje się w innych szatach, związanych ze zmianami pór roku.

Masz zdjęcia lub filmy, którymi chcesz się podzielić? Odezwij się, na pewno razem przybliżymy innym miejsca godne uwagi.

Wrocław Leśnica Info na FB: https://www.facebook.com/WroclawLesnicaInfo/ 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter