Parafia Złotniki

Parafia Złotniki informacje

Interesuje cię, kiedy parafia Złotniki celebruje msze święte? Szukasz informacji na temat tego, w jakich godzinach kancelaria parafii w Złotnikach jest czynna? Nie musisz szukać gdzie indziej. 

 

Parafia Złotniki – ważne informacje

Porządek odprawiania Mszy Świętych:

dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00,

niedziele o godz. 8.009.3011.0012.00 i 19.00

Godziny otwarcia kancelarii parafii Złotniki

Kancelaria parafialna będzie czynna w środę (od 16.00 do 17.30) i w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (od godz. 18.30 do 20.00)

Parafia Złotniki w sieci

Strona parafii Złotniki   

Od niedawna parafia Złotniki posiada również swój własny kanał na platformie YouTube, dzięki czemu możliwe jest uczestniczenie w celebracji niedzielnej Mszy św. w każdą niedzielę o 12.00. 

Warto nie tylko uczestniczyć, ale również zasubskrybować kanał parafii Złotniki.

Parafia na Złotnikach w skrócie

Dojazd do parafii

Mimo tego, że wciąż powiększa się parking przy parafii na Złotnikach, to w godzinach mszy świętych w niedziele i święta trudno jest zaparkować auto. Warto o tym pamiętać gdy się zdecyduje wybrać samochodem na jedno z nabożeństw w złotnickiej parafii. Nasz portal osiedlowy pisze o tym, jak wygląda mieszkanie na Złotnikach.

Złotnickie Centrum Społeczne

Lokali gastronomicznych na Złotnikach nie ma w nadmiarze, jednak ta sytuacja powoli zmienia się na lepsze. Między innymi pojawiło się Złotnickie Centrum Społeczne, w którym znajduje się kawiarnia. Każde, nawet niewielkie miejsce tego rodzaju cieszy, dlatego warto sprawdzić, jak smakuje kawa w Złotnickim Centrum Społecznym.

Parafia w Złotnikach

Życie religijne to zatem nie jedyne, co na co dzień i od święta organizuje parafia św. Matki Bożej Różańcowej w Złotnikach. Budynek kościoła jest w stanie zaspokoić potrzeby mieszkańców również i w zakresie kultury.  Trzeba zatem zauważyć, że w życiu Złotnik parafia bierze czynny udział, a to dzięki prowadzeniu miejsca spotkań nie tylko dla seniorów. Dowiedz się, jak działa na co dzień parafia na Złotnikach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email