Parafia Złotniki

Parafia Złotniki informacje

Interesuje cię, kiedy parafia Złotniki celebruje msze święte? Szukasz informacji na temat tego, w jakich godzinach kancelaria parafii w Złotnikach jest czynna? Nie musisz szukać gdzie indziej. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Parafia Złotniki informacje  podstawowe

 

Porządek odprawiania Mszy Świętych:

dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00,

niedziele o godz. 8.009.3011.0012.00 i 19.00

Godziny otwarcia kancelarii parafii Złotniki

Kancelaria parafialna będzie czynna w środę (od 16.00 do 17.30) i w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (od godz. 18.30 do 20.00)

 

Parafia Złotniki w sieci

Strona parafii Złotniki   

Od niedawna parafia Złotniki posiada również swój własny kanał na platformie YouTube, dzięki czemu możliwe jest uczestniczenie w celebracji niedzielnej Mszy św. w każdą niedzielę o 12.00. 

Warto nie tylko uczestniczyć, ale również zasubskrybować kanał parafii Złotniki.

 

Parafia na Złotnikach w skrócie

Dojazd do parafii

Mimo tego, że wciąż powiększa się parking przy parafii na Złotnikach, to w godzinach mszy świętych w niedziele i święta trudno jest zaparkować auto. Warto o tym pamiętać gdy się zdecyduje wybrać samochodem na jedno z nabożeństw w złotnickiej parafii. Nasz portal osiedlowy pisze o tym, jak wygląda mieszkanie na Złotnikach.

Złotnickie Centrum Społeczne

Lokali gastronomicznych na Złotnikach nie ma w nadmiarze, jednak ta sytuacja powoli zmienia się na lepsze. Między innymi pojawiło się Złotnickie Centrum Społeczne, w którym znajduje się kawiarnia. Każde, nawet niewielkie miejsce tego rodzaju cieszy, dlatego warto sprawdzić, jak smakuje kawa w Złotnickim Centrum Społecznym.

Parafia w życiu osiedla

Życie religijne to zatem nie jedyne, co na co dzień i od święta organizuje parafia św. Matki Bożej Różańcowej w Złotnikach. Budynek kościoła jest w stanie zaspokoić potrzeby mieszkańców również i w zakresie kultury.  Trzeba zatem zauważyć, że w życiu Złotnik parafia bierze czynny udział, a to dzięki prowadzeniu miejsca spotkań nie tylko dla seniorów. Dowiedz się, jak działa na co dzień parafia na Złotnikach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter