Stabłowice — informacje osiedlowe

Jak mieszka się na Stabłowicach? Osiedlowe informacje na temat codziennego życia i mieszkania na Stabłowicach. Wiadomości ze Stabłowic i okolic. 

Rozrastające się osiedle Stabłowice dla wielu osób jest mało znane. Zebraliśmy na portalu wiele informacji osiedlowych, które ułatwiają codzienne życie. Dowiedz się, jak działa parafia Stabłowice, gdzie są wolne miejsca w przedszkolach na Stabłowicach i jaka jest historia szkoły podstawowej na Stabłowicach

Czy warto wybrać Stabłowice ?

Stabłowice to osiedle na obrzeżu miasta. Jak na razie wciąż jeszcze nie jest tak zatłoczone jak sąsiednie osiedla, na przykład Złotniki. Wciąż utrzymana jest tutaj zabudowa jednorodzinna głównie, nadal charakter wiejski widoczny w wielu miejscach. Jak mieszka się na Stabłowicach? Czy warto kupić dom w Stabłowicach? Na te i tym podobne pytania odpowiedzi będą zależały od tego, czego ktoś poszukuje. Na stronie internetowej poświęconej tematyce mieszkania na Stabłowicach znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące Stabłowic.

 

Mieszkanie w Stabłowicach

 

Być może niebawem okaże się, że mieszkanie w Stabłowicach jest modne wśród tych, którzy chcą mieszkać we Wrocławiu i równocześnie pozostać z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość parków i lasów sprawia, że jest to świetne osiedle do tego, by mieszkanie w mieście nie wiązało się z uciążliwym hałasem i innymi mniej przyjemnymi sprawami. Na tym osiedlu, położonym na zachodzie Wrocławia, tereny zielone przyciągają wszystkich tych, którzy lubią wypoczywać w sposób aktywny. Powstają nowe miejsca, w rodzaju realizowanego w ramach WBO EKOparku Stabłowice, są też zbiorniki wodne, wokół których pojawia się mała architektura i inna infrastruktura umożliwiająca korzystanie z uroków spaceru na świeżym powietrzu.

Stabłowice mogą zaoferować nie tylko to, dlatego warto wiedzieć, co dzieje się na tym osiedlu Wrocławia. W tym miejscu można dowiedzieć się wiele o historii osiedla Stabłowice, a także sprawdzić, czy to miejsce jest rzeczywiście godne uwagi dla kogoś, kto planuje zamieszkać we Wrocławiu. Dzięki portalowi osiedlowemu Wrocław Leśnica Info poznasz Stabłowice i okoliczne osiedla, wchodzące w skład osiedli zarządzanych przez Radę Osiedla Leśnica.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email

Info ze Stabłowic

Stabłowice Benzynka zachód słońca
Galerie zdjęć

Miejsca ciekawe, piękne, nieoczywiste i wymagające interwencji. Znasz jakieś z nich?

Stabłowice Staw Kosmonautów

Parafia Stabłowice – godziny mszy św., godziny pracy kancelarii parafialnej na Stabłowicach, informacje i wydarzenia

Ekopark Stabłowice budowany

SP 95 we Wrocławiu – informacje, wydarzenia, galerie zdjęć. Informacje o naborze do SP 95 we Wrocławiu i aktualności szkolne