Mokra

Mokra - informacje z życia osiedla

Mokra – wrocławskie osiedle w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego. Jak wygląda mieszkanie w Mokrej? Czy wiesz, jak dojechać do Lasu Mokrzanskiego? Informacje osiedlowe z osiedla Mokra nie tylko na te tematy. Dowiedz się wszystkiego o Mokrej.

mokra osiedle drzewa dwa

Mokra - osiedle pod Lasem Mokrzańskim

Mokra jakiej nie znacie, osiedle z historią mało wciąż zbadaną. Dziś Mokra rozrasta się tak szybko, że warto nieco zwolnić i poznać dzieje tego malowniczego osiedla. Świetne miejsce wypadowe dla wielbicieli weekendowych wypadów do lasu warte jest uwagi. 

Nie zapominamy też o teraźniejszości, odpowiednie proporcje muszą być zachowane. U nas znajdziesz najnowsze osiedlowe informacje o tym, czym Mokra i jej mieszkańcy żyją na co dzień.

Las Mokrzański – część osiedla Mokra

Las Mokrzański, położony w pobliżu osiedla Mokra, jest na pewno jego nieodłączną częścią. W jaki sposób dojechać do Lasu Mokrzańskiego najlepiej? Dlaczego Las Mokrzański jest miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców stolicy Dolnego Śląska? Odpowiedzi na te i inne pytania pojawią się na portalu Wrocław Leśnica Info. Warto śledzić nasze wirtualne spacery, nie zabraknie relacji zarówno z osiedla Mokra jak i z Lasu Mokrzańskiego.

Co oferuje Mokra mieszkańcom?

Mokra to przykład jednego z tych osiedli Wrocławia, o których niewiele wiadomo większości mieszkańcom innych części miasta. Na naszej stronie możesz to zmienić w bardzo prosty sposób. To właśnie na osiedlowym portalu Wrocław Leśnica Info można dowiedzieć się wszystkiego na temat tego, jak wygląda mieszkanie na osiedlu Mokra. 

Mokra – zaciszne osiedle Wrocławia

Mieszkanie w Mokrej to przede wszystkim urok zdecydowania się na ciszę I spokój, kojarzone zazwyczaj z mieszkaniem na wsi. Jest to oczywiście prawda, że mieszkanie w domu w Mokrej, położonej tuż przy Lesie Mokrzańskim, może być przyjemne. Wydaje się nawet, że to bardzo dobra inwestycja dla tych, którzy chcą warunków odpowiednich do dobrego odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że ciężko jest niekiedy dojechać do Mokrej, bo jedyna droga do osiedla Mokra nie jest zbyt równa. Co więcej, komunikacja miejska nie jeździ zbyt często, dlatego trzeba brać pod uwagę ten czynnik przed podjęciem decyzji o zamieszkaniu na tym osiedlu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email