Jakie osiedla obejmuje Leśnica?

Osiedli wchodzących w skład zasięgu terytorialnego działania Rady Osiedla Leśnica jest kilka, co niekiedy wprowadza w błąd mieszkańców, zwłaszcza tych z nieco krótszym stażem mieszkania w Leśnicy. Informujemy o tym, czym żyje cała społeczność mieszkańców, jak i o tym, czym żyją poszczególne miejsca na mapie zachodniej części Wrocławia. Nowe inwestycje, placówki publiczne i komercyjne, parki i place zabaw, komunikacja i propozycje weekendowych spacerów.

Szybko zmieniające się otoczenie

Staramy się przybliżać także historię, dlatego będziemy również publikować zdjęcia przedstawiające miejsca nieistniejące lub miejsca przeobrażone, nawet niedawno powstałe, bo takich jest wiele, czego przykładem najlepszym są obecnie Złotniki. Miejsc do opisania jest wiele, powoli będziemy starać się wypełniać wszelkimi przydatnymi informacjami najważniejsze z nich.

Życie codzienne osiedli

Chcemy śledzić w miarę możliwości życie codzienne każdego z osiedli wchodzących w skład terytorium obejmowanego przez Radę Osiedla Leśnica. Mamy zamiar pisać o sprawach ważnych dla społeczności. Przybliżanie codziennych problemów i radości to jednak niejedyna rzecz, o której myślimy. Wiemy doskonale, że duża liczba nowych mieszkańców może być także zainteresowana tym, jaką historię mają za sobą poszczególne miejsca. 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter