Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Mokra – osiedle pod lasem

Zasadniczo oczywiście Leśnica i okolica to osiedla pod lasem, ale jednak to właśnie jedno z nich jest tym miejscem bardzo „turystycznym”, wypadowym. Nie mogliśmy się oprzeć i my. Zobaczcie, czy naprawdę Mokra — osiedle pod lasem jest prawdziwym stwierdzeniem.

mokra osiedle pod lasem
IMG 2883 scaled
mokra drzewa przy drodze
mokra - pole z szopą
mokra osiedle drzewa dwa
mokra droga z domem
mokra szosa
mokra droga pod lasem
IMG 2856 scaled
IMG 2812 scaled
mokra droga pod lasem
mokra drzewo z budką
 

Mokra — osiedle pod lasem, choć niektórzy uważają, że nawet jest położenie „za lasem”, tak się sprawa może jawić dla tych, którzy jadą odwiedzić to osiedle przy Lesie Mokrzańskim z centrum Wrocławia to osiedle położone w malowniczym miejscu, otoczone wspomnianym lasem. Nic dziwnego, że jest jednym z ulubionych miejsc niedzielnych wycieczek. Sprawdziliśmy i my, nie żałowaliśmy zresztą. To zaledwie kilka zdjęć z niedzielnej wyprawy, więcej już niebawem, bo to takie osiedle Wrocławia, które z całą pewnością warto poznać dokładnie. Oczywiście, można zacząć od zobaczenia, co wpadło w oko nam.

Mokra — osiedle pod lasem nadal spokojne

Przechadzka po Mokrej to przede wszystkim możliwość wyjazdu poza miasto bez opuszczania Wrocławia. Droga przez las, prowadząca do osiedla Mokra to, dla odwiedzających, na pewno bardzo miłe doświadczenie. Co ważne, Mokra to osiedle wciąż bez doświadczenia szalonej rozbudowy osiedli wielorodzinnych domów szeregowych. Zapewne jeszcze przez jakiś czas ten stan rzeczy może się utrzymać, warto zatem zaplanować wycieczkę. Z całą pewnością nie będzie to czas zmarnowany. Pod tym względem zdecydowanie można powiedzieć, że w przypadku tego akurat osiedla Wrocławia, sprawdza się to spostrzeżenie. Nie tylko do nas przemawia fakt, że rzeczywiście prawdą jest także i to, że to faktycznie jest osiedle pod lasem, z czego wynikają zarówno dodatnie jak i ujemne strony mieszkania na tym wrocławskim osiedlu.

Mokra i inne osiedla Wrocławia

Już niebawem więcej galerii, bo Mokra jest piękna, szczególnie wiosenną porą. Nie zapomnimy także o tym, że w pobliżu rozciąga się Las Mokrzański. Inne okoliczne osiedla Wrocławia, położone obok, też oczywiście się pojawią. Podobnie jak pojawiały się już wcześniej, co można sprawdzić, odwiedzając choćby galerię zdjęć z Ratynia. Wkrótce oczywiście też i inne spojrzenia na osiedle dziś opisywane, warto przemyśleć sprawę dodania naszego adresu do miejsc odwiedzanych w sieci.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter