Mokra, czyli osiedle pod lasem Mokrzańskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Zasadniczo oczywiście Leśnica i okolica to właściwie takie wrocławskie osiedla, o których bez problemu można powiedzieć, że znajdują się „pod lasem”, ale jednak to właśnie jedno z nich jest tym miejscem najbardziej rozpoznawalnym pod względami czysto aktywizującymi w określony sposób, czyli poprzez leśne wędrówki. Mokra zatem to osiedle o charakterze bardzo „turystycznym”, wypadowym. Nie mogliśmy się oprzeć i my tej magii, która przyciąga wiele osób z całego Wrocławia. Zobaczcie, czy naprawdę Mokra — osiedle pod lasem jest prawdziwym stwierdzeniem.

Mokra — osiedle pod lasem nadal spokojne

Przechadzka po Mokrej to przede wszystkim możliwość wyjazdu poza miasto bez opuszczania Wrocławia. Droga przez las, prowadząca do osiedla Mokra to, dla odwiedzających, na pewno bardzo miłe doświadczenie. Co ważne, Mokra to osiedle wciąż bez doświadczenia szalonej rozbudowy osiedli wielorodzinnych domów szeregowych. Zapewne jeszcze przez jakiś czas ten stan rzeczy może się utrzymać, warto zatem zaplanować wycieczkę. Z całą pewnością nie będzie to czas zmarnowany. Pod tym względem zdecydowanie można powiedzieć, że w przypadku tego akurat osiedla Wrocławia, sprawdza się to spostrzeżenie. Nie tylko do nas przemawia fakt, że rzeczywiście prawdą jest także i to, że to faktycznie jest osiedle pod lasem, z czego wynikają zarówno dodatnie jak i ujemne strony mieszkania na tym wrocławskim osiedlu.

Mokra i inne osiedla Wrocławia

Już niebawem więcej galerii, bo Mokra jest piękna, szczególnie wiosenną porą. Nie zapomnimy także o tym, że w pobliżu rozciąga się Las Mokrzański. Inne okoliczne osiedla Wrocławia, położone obok, też oczywiście się pojawią. Podobnie jak pojawiały się już wcześniej, co można sprawdzić, odwiedzając choćby galerię zdjęć z Ratynia. Wkrótce oczywiście też i inne spojrzenia na osiedle dziś opisywane, warto przemyśleć sprawę dodania naszego adresu do miejsc odwiedzanych w sieci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email