Leśnica

Majówka w Parku Leśnickim

Majówka w Parku Leśnickim, udała się, mimo pewnych obostrzeń, związanych z sytuacją epidemii. Udało się jednak wyjść na trochę. Jak wygląda Park Leśnicki teraz?

 

Pierwszego maja pogoda zachęciła do tego, by choć na krótki spacer wyrwać się do parku leśnickiego. Jak zawsze pod ręką był aparat, więc możecie zobaczyć, jak pięknie jest teraz w parku leśnickim. Zobaczcie zdjęcia, jakie udało się nam zrobić.

Wolny czas spędzony w parku leśnickim to zawsze świetna okazja do tego, żeby pobyć z rodziną lub przyjaciółmi. Rosnąca popularność tego miejsca z roku na rok jest widoczna gołym okiem. Wydaje się, że zdecydowanie nie chodzi tu tylko o to, że w Leśnicy mieszka coraz większa liczba osób. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że park jest utrzymywany w dobrym stanie. Nawet ostatnio pojawiają się nowe ławki i widać również drobne prace porządkowe.

 

Zamknięty plac zabaw w parku leśnickim

 

Smutna wiadomość niestety dla dzieci, które wciąż nie mogą skorzystać z nadal zamkniętych placów zabaw. Niestety, na razie dzieci pozwolenia nie dostały. To jednak trochę powinno dziwić, zwłaszcza w obliczu zapowiadanego na 6 maja otworzenia żłobków i przedszkoli. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że będzie to związane z tym, że place zabaw również zostaną otworzone dla dzieci w różnym wieku.

 

Majówka w parku leśnickim – aktywny wypoczynek z rodziną

 

Niezależnie od dziecięcych trosk, majówka w parku leśnickim to świetny moment na to, by trochę odetchnąć od problemów i trosk dnia codziennego. Zielone tereny, rozciągające się od budynku centrum kultury Zamek aż po Marszowice, są przecież doskonałą wręcz okazją do tego, aby poruszać się trochę i zaczerpnąć świeżego powietrza, nawet jeśli z powodu zagrożenia epidemią przez maskę założoną na twarzy.

 

Nie tylko zdjęcia z parku leśnickiego

 

Tego rodzaju spacery zamierzamy odbywać dość regularnie, nie ograniczając się jedynie do parku leśnickiego. Doceniając piękno tego zakątka Leśnicy, chcemy też pokazywać inne, równie interesujące miejsca na mapie osiedli związanych administracyjnie z Radą Osiedla Leśnica.

 

Więcej wirtualnych spacerów po osiedlach

Jak zawsze przypominamy o tym, że podobnych spacerów wirtualnych już trochę na naszej stronie się pojawiło. Wszystkie można zobaczyć w innych artykułach, do czego oczywiście zachęcamy. Jednocześnie już dziś zapraszamy do kolejnych galerii zdjęć, jakie niebawem pojawią się na naszej stronie internetowej.