Majówka w parku leśnickim

Pierwszego maja pogoda zachęciła do tego, by choć na krótki spacer wyrwać się do parku leśnickiego. Jak zawsze pod ręką był aparat, więc możecie zobaczyć, jak pięknie jest teraz w parku leśnickim.

Wolny czas spędzony w parku leśnickim to zawsze świetna okazja do tego, żeby pobyć z rodziną lub przyjaciółmi. Rosnąca popularność tego miejsca z roku na rok jest widoczna gołym okiem. Wydaje się, że zdecydowanie nie chodzi tu tylko o to, że w Leśnicy mieszka coraz większa liczba osób. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że park jest utrzymywany w dobrym stanie. Nawet ostatnio pojawiają się nowe ławki i widać również drobne prace porządkowe.

Zamknięty plac zabaw w parku leśnickim

Smutna wiadomość niestety dla dzieci, które wciąż nie mogą skorzystać z nadal zamkniętych placów zabaw. Niestety, na razie dzieci pozwolenia nie dostały. To jednak trochę powinno dziwić, zwłaszcza w obliczu zapowiadanego na 6 maja otworzenia żłobków i przedszkoli. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że będzie to związane z tym, że place zabaw również zostaną otworzone dla dzieci w różnym wieku.

Majówka w parku leśnickim - aktywny wypoczynek z rodziną

Niezależnie od dziecięcych trosk, majówka w parku leśnickim to świetny moment na to, by trochę odetchnąć od problemów i trosk dnia codziennego. Zielone tereny, rozciągające się od budynku w centrum kultury Zamek są doskonałą wręcz okazją do tego, aby poruszać się trochę i zaczerpnąć świeżego powietrza, nawet przez maskę na twarzy.

Nie tylko zdjęcia z parku leśnickiego

Tego rodzaju spacery zamierzamy odbywać dość regularnie, nie ograniczając się jedynie do parku leśnickiego. Doceniając piękno tego zakątka Leśnicy, chcemy też pokazywać inne, równie interesujące miejsca na mapie osiedli związanych administracyjnie z Radą Osiedla Leśnica.

Więcej wirtualnych spacerów po osiedlach

Jak zawsze przypominamy o tym, że podobnych spacerów wirtualnych już trochę na naszej stronie się pojawiło. Wszystkie można zobaczyć w innych artykułach, do czego oczywiście zachęcamy. Jednocześnie już dziś zapraszamy do kolejnych galerii zdjęć, jakie niebawem pojawią się na naszej stronie internetowej.

– >
– >

Stacja Wrocław Leśnica – spacer wirtualny

Stacja Wrocław Leśnica wirtualnie Stacja Wrocław Leśnica to miejsce szczególnie chętnie fotografowane. Tym razem jednak nieco inaczej, choć w pośpiechu. Pierwsze kroki wirtualnego spaceru po stacji kolejowej w Leśnicy. Stacja kolejowa w Leśnicy jest bardzo częstym obiektem zainteresowania ludzi z obiektywem. Nic dziwnego, bo rzeczywiście odznacza się niezwykłą urodą....

– >

Mosty Średzkie – krótka historia

Mosty Średzkie - krótki rys historyczny. Jak dziś wyglądają mosty Średzkie w Leśnicy?

– >

Nowe Park&Ride na osiedlach

Park&Ride – ponad 100 nowych miejsc Park & Ride we Wrocławiu rozbudowuje się także na osiedlach zachodniej części miasta. Według planu za rok będzie ponad 100 nowych miejsc. Gdzie powstaną? Nowe Park&Ride przy Kosmonautów Jeszcze na początku okresu kwarantanny odpowiednie urzędy miejskie podpisały umowy kończące przetargi na powstanie nowych...

– >

Osiedle Gajowa – nieistniejące osiedle Wrocławia

Osiedle Gajowa – nieistniejące? Osiedle Gajowa – czy w ogóle istnieje? Odpowiedzi na to pytanie może być wiele.  Osiedle Gajowa, czyli osiedle, które nie istnieje. Czy rzeczywiście? Oficjalnie przecież nazwa jest jak najbardziej poświadczona urzędowo. Jaka jest prawda?   Osiedle, które tak naprawdę chyba właściwie nigdy nie istniało. Kilka...

– >

Stadion Leśnica – otwarty czy zamknięty?

Stadion Leśnica – otwarty czy zamknięty? Stadion Leśnica – treningi i mecze, ale na określonych zasadach. Dlaczego nie można przebywać na obiekcie?  Położony pomiędzy ulicą Kosmonautów a ulicą Wielkopolską Stadion Leśnica to miejsce nie tylko dobrze znane, ale chętnie uczęszczane przez wiele osób w sąsiedztwie. Od czasu ogłoszenia kwarantanny...

– >

Złotnicki ogród umiejętności

Złotnicki ogród umiejętności - 2 etap budowy projektu WBO 2018 Złotnicki Gródek dla dzieci. Zobacz, jak wygląda obecnie Złotnicki ogród umiejętności.

END MAIN CONTAINER WRAPPER – >