Leśnickie stawy zimą

Leśnickie stawy to miejsce niemal idealne na spacery, bez względu na porę roku. Trzeba jednak przyznać, że leśnickie stawy zimą prezentują się szczególnie miło dla oka. Kilka fotografii z niedzielnego spaceru, na który udało się wybrać późnym popołudniem. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Jak widać na tych kilku zdjęciach, zimowa aura wpływa korzystnie na krajobraz leśnickich stawów. Warto chyba rozważyć spacer nad leśnickie stawy i przekonać się, czy zdjęcia w ogóle są w stanie oddać piękno tych miejsc w zimowej szacie. Warto też przy okazji zauważyć, jak dobrze wygląda ten teren dziś, gdy są wreszcie miejsca zaopatrzone w ławki. Oby nikt nie wpadł na „świetny” pomysł ich dewastacji. 

Leśnickie stawy zimą i nie tylko

Choć trudno zaprzeczyć, że leśnickie stawy zimą prezentują się bardzo ładnie, trzeba pamiętać o tym, że inne pory roku są równie malownicze. Warto zatem zaplanować nie tylko spacer w najbliższym czasie, ale uczynić z leśnickich stawów regularne miejsce spacerów. Pojawią się tutaj podobne galerie zdjęć, które być może przypomną o tej części osiedla Leśnica. A tymczasem można zobaczyć film nakręcony zaraz po zainstalowaniu infrastruktury spacerowej na stawach w Leśnicy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Najnowsze materiały