Leśnica na YouTube

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Dziś sprawdzamy, co poza naszymi Leśnickimi spacerami można zobaczyć na YouTube, gdy szuka się filmów związanych z Leśnicą. Znasz jakieś z nich czy może jesteś autorem lub autorką innych? Zobacz listę filmów, w których występuje Leśnica na YouTube.

Wrocław Leśnica na YouTube

Ostatnio rekordy popularności bije krótki film przygotowany przez redakcję Radia Wrocław, dzięki któremu w ciągu 2 minut można poznać historię Leśnicy. Jeśli ktoś z was jeszcze nie widział, może zrobić to właśnie teraz:

 

Taka pigułka wiedzy jest lekkostrawna i kolorowa, dlatego cieszy się dużą popularnością. Jednak dla bardziej wymagających smakoszy historii może być zbyt lekka i pozostawić wrażenie  pewnego niedosytu. Niedosytu związanego z tym, że jest to po prostu suplement diety, który nie zastąpi bilans zbilansowanego i pełnoprawnego posiłku. 

Trzeba jednak przyznać, że z całą pewnością jest to świetny materiał do tego, by rozpocząć nasze Leśnica na YouTube party. Filmy te z całą pewnością są świetne na dni kończące pierwszy miesiąc wakacji roku 2020.

W jakich filmach występuje Leśnica na YouTube?

Z grubsza można podzielić filmy na YouTube z Leśnicy na kilka podstawowych kategorii. Będzie to między innymi zwrócenie uwagi na architekturę. Ściśle wiąże się z nią historia, bo ciekawe budynki ostatnio raczej nie powstają na osiedlu. Można również będzie zobaczyć także i inne kategorie, między innymi właśnie związane z bieżącymi wydarzeniami, wydarzeniami sportowymi, a także tym, co dzieje się na drogach w Leśnicy i okolicy. Pełna playlista pojawi się na naszym kanale na YouTube, zachęcamy do subskrypcji kanału. 

Tematy filmów z Leśnicy 

Ciekawe miejsca w Leśnicy:

  • Centrum Kultury Zamek
  • PKP Wrocław Leśnica
  • Stawy Leśnica
  • Jednostka wojskowa w Leśnicy

Wycieczka w przeszłość – stara Leśnica 

Filmy rozgrywają się w różnym czasie, są przez rosnącą liczbę osób umieszczane od ładnych kilku lat. Z tego względu przy okazji są świetną wycieczką w przeszłość. Dla innych, którzy niedawno dopiero zdecydowali się na mieszkanie w Leśnicy, to z kolei świetna okazja do poznania nowego osiedla. Dzięki kilku filmom można zobaczyć, jak zmieniała się okolica w Leśnicy albo też po prostu spędzić miło czas. Można się naprawdę zdziwić, ale nie da się ukryć, że Leśnica na YouTube jest całkiem nieźle reprezentowana. Co zresztą można zobaczyć samodzielnie.

Atrakcje Leśnicy na YouTube

Jeśli chodzi o atrakcje Leśnicy, oczywiście góruje tutaj na pewno Centrum Kultury Zamek w Leśnicy. Na filmach, które można znaleźć, poszukując video, w których występuje Leśnica na YouTube, to miejsce, które mieści się w kilku wspomnianych wyżej kategoriach. 

Przede wszystkim możemy zobaczyć różnorodne wydarzenia w Leśnicy, organizowane właśnie przez CK Zamek. Wśród nich wyróżnia się na pewno festiwal Dni Fantastyki, co można zobaczyć na tym materiale wideo:

Jako miejsce ciekawe pod względem historycznym, obecne są filmy, które chcą przedstawiać architektoniczne atrakcje w Leśnicy. Oba te tematy właśnie w budynku leśnickiego zamku niewątpliwie się przecież łączą. Jeśli zatem ktoś chciałby przeżyć podróż dookoła zamku w Leśnicy, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ten film:

Leśnickie Stawy na YouTube

Leśnickie Stawy na YouTube są obecne jako miejsce, w którym rozgrywa się przede wszystkim zawody sportowe w wędkarstwie. Zapis takich zawodów pojawia się kilkukrotnie, więc szczególnie skorzystać z tego polecenia pasjonaci wędkarstwa. Osoby zainteresowane rybami nieco mniej mogą za to oglądać stawy w Leśnicy na YouTube w różnych szatach pór roku. Jednym słowem – dla każdego coś miłego w naszych propozycjach filmowych materiałów, w których występuje Leśnica na YouTube.

Stacja PKP Wrocław Leśnica na YouTube

Leśnicka stacja kolejowa to również jest miejsce, które łączy w sobie z jednej strony właśnie miłośników architektury, z drugiej natomiast miłośników kolei. Niezależnie od tego, co bardziej lubisz, z całą pewnością warto zobaczyć ten film. Ten obraz pokazuje piękno stacji kolejowej w Leśnicy połączeniu z różnymi modelami lokomotyw. Takich filmów jak ten miłośnicy kolei na pewno przegapić nie powinni. Wszyscy pozostali na pewno zaś docenią piękno leśnickiej stacji kolejowej. PKP Wrocław Leśnica to przecież jeden z najpiękniejszych dworców w naszym mieście.

Jednostka wojskowa w Leśnicy na YouTube

Na koniec coś szczególnego, film na pewno wart uwagi i to z wielu powodów. Amatorskie zdjęcia z przysięgi sprzed ćwierć wieku wywołują uśmiech i fale wspomnień u każdej osoby pamiętającej tamte lata. To kawał historii, dzięki czemu lepiej widać jak zmieniły się czasy, co też dokumentują filmy, w których występuje Leśnica na YouTube. Z tego powodu właśnie wybrałem ten film, mimo okropnej pracy kamery, słabego dźwięku i całkowitej wolności w nagraniu. Bardzo dobry dokument tych czasów, gdy mieliśmy mniej więcej tyle samo lat co chłopaki z filmu. 

 

Okolice Leśnicy na YouTube

Wszystkie filmy traktowały o tym, jak prezentuje się Leśnica na YouTube, a przecież Stabłowice, Złotniki i inne osiedla także są obecne w filmach na YouTube. Już niebawem kolejne playlisty przygotowane specjalnie dla was. Będą obejmować inne osiedla, pojawią się więc Stabłowice, Złotniki, Nowe Żerniki i pozostałe osiedla wchodzące w zakres działania Rady Osiedla Wrocław Leśnica. Więcej filmów, których bohaterem jest Leśnica na YouTube w playliście na naszym kanale na YouTube, zatytułowanej po prostu Leśnica na YouTube. Miłego oglądania!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne tematy