Las Mokrzański spacerem wirtualnym

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Las Mokrzański pojawił się wielokrotnie w komentarzach do ostatniego artykułu, więc parę zdjęć z ostatniego spaceru. Być może będzie więcej, jeśli oczywiście będzie ktoś chciał oglądać. Jeśli zaś ktoś nie zna tego miejsca na mapie Wrocławia, to tym bardziej warto zobaczyć. Jak pięknie tam jest, można przekonać się właśnie w ten sposób. Las Mokrzański spacerem wirtualnym przemierzyć trzeba po to, by podjąć decyzję o ujrzeniu tego klimatu na własne oczy.

Las Mokrzański wart poznania

Las Mokrzański to jedno z ciekawszych miejsc na mapie Wrocławia. Z całą pewnością zasługuje na to, by lepiej poznać jego piękno. Naszym zdaniem wystarczy jeden raz wybrać się w tamte okolice, by chcieć tam wracać. Mieszkańcy Leśnicy i okolicy najbliższej z całą pewnością potwierdzą prawdziwość tych słów. Warto przy tej okazji zabrać ze sobą aparat, bo można wrócić z dużą ilością dobrych zdjęć.

Las Mokrzański piękny nie tylko wiosną

Trudno nie zauważyć pięknej wiosny w Lesie Mokrzańskim, ale trzeba pamiętać o tym, że nie tylko jest tam pięknie na wiosnę. Będziemy starali się pokazać oczywiście i inne pory roku, bo miejsce to jest godne uwagi. Uważna obserwacja naszego profilu na Facebooku na pewno w tym pomoże.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Ostatnie publikacje