EKOpark Stabłowice – relacja z postępów prac przy parku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Tworzony w ramach WBO na Stabłowicach EKOpark Stabłowice powstaje powoli. Warto samodzielnie sprawdzić, jak wygląda sytuacja obecnie. Kilka ujęć z niedzielnego spaceru z aparatem.

EKOpark Stabłowice we Wrocławiu

Piękna niedziela prosiła o spacer. Nie musiała tego robić długo, bo naprawdę cieszyła oko. W ramach przechadzki zobaczyliśmy prace związane z powstawaniem nowego miejsca na spacery mieszkańców Stabłowic i nie tylko. Krótka relacja filmowa z tego, co udało się zobaczyć. Mamy nadzieję, że film zachęci wiele osób do tego, by przekonać się o pięknie tego parku na własne oczy. Naprawdę warto, zwłaszcza gdy zieleń całkowicie opanuje ten teren, wiosna już nadchodzi.

Nie tylko EKOpark Stabłowice

Już niebawem na Wrocław Leśnica Info kolejne doniesienia z budowy, nadchodzi wiosna i wszyscy czekamy, by EKOpark Stabłowice zobaczyć w pełnej krasie. Wkrótce także relacja z postępów prac w parku na Złotnikach, tam też się sporo dzieje. Nadchodząca wiosna sprawia, że z całą pewnością tego rodzaju relacji pojawi się na naszej stronie znacznie więcej. Leśnica i okolica mają się naprawdę czym pochwalić, dlatego też nie będzie to bardzo trudne zadanie. Terenów zielonych jest w pobliżu naprawdę sporo, w ostatnim czasie powstaje tu kilka inwestycji, dzięki którym wypoczynek na świeżym powietrzu na pewno stanie się jeszcze przyjemniejszy. Na bieżąco będziemy śledzić wszystko to, co dzieje się na terenach zielonych nie tylko na osiedlu Stabłowice. 

Jeśli ktoś jest ciekaw miejsc, których jeszcze nie odwiedził, na pewno znajdzie coś interesującego. Zaplanuj swoją niedzielę, oglądając galerie zdjęć z różnych osiedli położonych dookoła Leśnicy. Marszowice, Ratyń a może wycieczka do lasu Mokrzańskiego? To wszystko można zobaczyć na naszej stronie. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter